Přeskočit na obsah

Obří zakázka a finský lobbing, který se vyhnul Babišovi

Ministerstvo obrany chce příští rok přezbrojit střední brigádu. Vojáci dostanou nová kolová vozidla pěchoty v hodnotě desítek miliard korun. A jeden z uchazečů už za zakázku lobbuje na nejvyšších místech.

2 min čtení
Aktualizováno: 26.06.2026 06:00
Stávající armádní obrněnec Pandur II. Foto: Martin Salajka/ČTK

Ministerstvo obrany začátkem června oficiálně oznámilo další obří zakázku. Jde o přezbrojení střední brigády kolovými vozidly v hodnotě přes třicet miliard korun. „My oficiálně spustíme tento akviziční proces v příštím roce, v roce 2027. Všichni potenciální dodavatelé této techniky se mohou do toho výběrového řízení přihlásit,” prohlásil ministr obrany Jaromír Zůna (za SPD).

Ještě před spuštěním tendru už však někteří zájemci spustili ostrý lobbing na nejvyšších místech. O vozidlech mluvil v květnu finský prezident Alexander Stubb se svým protějškem Petrem Pavlem a také ministrem obrany Jaromírem Zůnou (za SPD). Součástí Stubbovy delegace byl i šéf tamního zbrojního koncernu Patria Panu Routila.

Její obrněnec AMV XP 8x8 je v užším výběru vozidel pro českou armádu. Patria s ním nedávno uspěla na sousedním Slovensku. Podle kritiků z řad neúspěšných uchazečů o zakázku však tehdy výrazně podhodnotila odhadované náklady na údržbu a servis. V dubnu se pak objevily informace o tom, že dodávka Patrií má zpoždění a získat by ji mohl někdo z konkurentů. Finským partnerem při výrobě obrněnců bude podle webu Aktuálně.cz český holding STV miliardáře Martina Drdy.

Podle informací Odkryto.cz se přitom finský lobbing omezil na Hrad a ministerstvo obrany. Přesto, že se Stubb sešel i s premiérem Andrejem Babišem (ANO), téma přezbrojení střední brigády a obrněnců od Patrie s ním neotevřel.

Modernizovat se nebude

Přestože je Patria finský podnik, tamní stát vlastní jen těsnou nadpoloviční většinu firmy. Zbytek patří Norům, konkrétně společnosti Kongsberg Defence & Aerospace AS, která ovládá 49,9 % Patrie.

Před lety se zbrojovka potýkala se závažnými korupčními skandály. V roce 2011 stanul kvůli korupci při nákupu finských transportérů před soudem slovinský premiér Janez Janša a prověřování kontraktů společnosti se odehrálo i na Slovensku a v Chorvatsku.

Byť se za působení předchozí ministryně obrany Jany Černochové (ODS) dlouho mluvilo o tom, že by bylo možná lepší modernizovat stávající Pandury, armáda nakonec tuto cestu nechce.

Podle zástupce náčelníka generálního štábu Miroslava Hlaváče to nedává smysl. „I kdyby se zmodernizovaly, tak nenaplní ty standardy, které Aliance stanovila, a zároveň cena té modernizace by byla značně velká. Chceme obnovit, vyměnit tato kolová bojová vozidla,“ řekl Hlaváč České televizi.

Komentáře

Nejnovější